Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/diyetis7/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5033
Online Diyet Danışmanlığı | Diyetisyen Renan Güneş - Ankara Diyetisyen

Online Diyet Danışmanlığı nedir?

Online-diyet-danismanligi

Online diyet danışmanlığı fazla kilolarından şikayetçi olan, sağlıklı beslenme ile yaşamını değiştirmek isteyen kişiler için diyetisyene gidecek zamanı olmadığı durumlarda kullanması gereken sistemdir.

Online Diyet Danışmanlığı Kapsamında Neler Yapıyorum.

Başvurmak için bilgi formunu doldurmanız veya sitede bulunan uygulamadan bana ulaşabilirsiniz. Bu aşamalardan sonra size telefon yoluyla ulaşıyoruz. Sizi daha detaylı tanıdıktan sonra beslenme düzeniniz üzerine konuşuyor ve bu doğrultuda size özel hazırlanan diyet programınızı mail olarak gönderiyoruz. Her hafta düzenli olarak tartım sonuçlarınız ve geri bildirimleriniz doğrultusunda yeni programınızı hazırlıyor ve e-postanıza gönderiyoruz. Bunların dışında herhangi bir sorunuz olduğunda bize telefon veya e- posta ile ulaşabiliyorsunuz.

Unutmayın sağlığı yerinde olan herkes kilo verip istediği vücuda sahip olabilir. Bazı insanlar için bu daha zorlu bazıları için ise daha kolaydır. Fakat unutulmaması gereken nokta, herkesin istediği sonuca varabileceği gerçeğidir.

Daha fazla zaman kaybetmeyin, yoğun hayat temposu nedeniyle diyetisyene gitme fırsatı bulamıyorsanız, aşağıdaki adımları izleyerek online diyet danışmanlığı alabilirsiniz.

Diyet hakkında bilgi almak içi bazı makalelerimi okumanızı tavsiye ediyorum.

Bana Acıbadem Hastanesi Online diyet sayfasından ulaşabilirsiniz.

Online Diyet Danışmanlığı