Online Diyet Danışmanlığı nedir?

Online diyet danismanligi

Online diyet danismanligi

Online diyet danışmanlığı fazla kilolarından şikayetçi olan, sağlıklı beslenme ile yaşamını değiştirmek isteyen kişiler için diyetisyene gidecek zamanı olmadığı durumlarda kullanması gereken sistemdir.

Online Diyet Danışmanlığı Kapsamında Neler Yapıyorum.

Başvurmak için bilgi formunu doldurmanız yeterli bu aşamalardan sonra size telefon yoluyla ulaşıyoruz. Sizi daha detaylı tanıdıktan sonra beslenme düzeniniz üzerine konuşuyor ve bu doğrultuda size özel hazırlanan diyet programınızı mail olarak gönderiyoruz. Her hafta düzenli olarak tartım sonuçlarınız ve geri bildirimleriniz doğrultusunda yeni programınızı hazırlıyor ve e-postanıza gönderiyoruz. Bunların dışında herhangi bir sorunuz olduğunda bize telefon ve e- posta ile ulaşabiliyorsunuz.

Unutmayın sağlığı yerinde olan herkes kilo verip istediği vücuda sahip olabilir. Bazı insanlar için bu daha zorlu bazıları için ise daha kolaydır. Fakat unutulmaması gereken nokta, herkesin istediği sonuca varabileceği gerçeğidir.

Daha fazla zaman kaybetmeyin, yoğun hayat temposu nedeniyle diyetesyene gitme fırsatı bulamıyorsanız, aşağıdaki adımları izleyerek online diyet danışmanlığı alabilirsiniz.

Online Diyet Danışmanlığı