Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/diyetis7/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5033
Çalışma Stilimiz | Diyetisyen Renan Güneş - Ankara Diyetisyen

Çalışma Stilimiz

Renan Güneş - Ankara Diyetisyen

Ankara Diyetisyenlerinden Renan Günes ile Sizi Daha Mutlu Bir Bedene Kavuşturacak Sistemimiz

Nasıl Randevu Alacağım? 
Diyetisyen Renan Güneş’e randevu talepleri sadece telefon ile alınmaktadır. E-mail ya da mesajla randevu talebi karışıklık olmaması amacıyla kabul edilmemektedir. Telefonla belirlenmiş randevunuzdan 1 gün önce asistanımız sizi arayarak, randevunuzun teyidini gerçekleştirmektedir. Size telefonla ulaşılamaması durumunda sms ile teyit tekrarlanmaktadır. Geri dönüş sağlanamazsa randevunuz iptal edilerek, yeniden belirlenecek bir tarihe alınır. Ankara-Diyetisyen Renan Günes ile iletisime gecmek icin iletisim bilgilerini sayfamizdan bulabilirsiniz.

Hangi Saatlerde Gelebilirim?
Diyetisyen Renan Güneş siz değerli danışanlarına hafta içi hergün 09.00-19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Hafta sonları kapalıdır.

Gelirken Aç mı Gelmeliyim? Hazırlık Yapmam Gerekiyor mu?
Merkezimize gelmeden önce belirli kan tahlillerinizin yapılmış ve sonuçlarının alınmış olması gerekmektedir. Bu tahlillerin neler olduğu, randevunuzu alırken telefonla ya da email yoluyla sizinle paylaşılacaktır. Kan tahlilinizin sağlıklı yapılması için, tahlil için gideceğiniz hastane/laboratuvara son 12 saat yemek yemeden (su içebilirsiniz) başvurmanız önemlidir. Bunun yanında son 3 ay içerisinde eğer bahsi geçen tahlilleri yaptırdıysanız, yeniden yaptırmanıza gerek yoktur. İlk randevunuza, bu sonuçlarla birlikte gelmeniz yeterli olacaktır. Kan değerlerinizde belirgin bir sorun çıkması durumunda danışanımızın kilo kontrolü çalışması öncesinde, mutlaka bir endokrinoloji ve/veya dahiliye uzmanının kontrolünden geçmesi gereklidir.

İlk Randevuda Nasıl Bir Yöntem İzleniyor?

Diyetisyen Renan Güneş’a ilk ziyaretinizde sizi tanımak için öncelikle kişisel bilgi formunuz doldurulur. Bu form ile tıbbi özgeçmişiniz, ailenizin sağlık durumu, beslenme alışkanlıklarınız ve öğün zamanlarınıza bakılır. Sevdiğiniz, sevmediğiniz, alerjiniz olan yiyecekler belirlenir.
Ayrıca yaşam tarzınız, sık seyahat edilen ya da uzun saatler oturulan bir işte çalışmanız, sık sık iş yemeklerine katılma durumunuz, fiziksel aktiviteleriniz ve daha önce uyguladığınız zayıflama/diyet yöntemleriniz ve bunların sonuçları öğrenilir. Daha sonra vücut kompozisyon analizi cihazı ile vücut ağırlığınız, metabolizma hızınız, vücudunuzdaki yağ, su ve kas oranlarınız ölçülüp ideal kilonuz ve bu kiloya ulaşmanız için gereken yaklaşık süre belirlenir. .
Sağlıklı beslenme ilkeleriniz oluşturulur. Beslenme programında sıkılmamanız için yiyecek değişim listeleriniz belirlenerek sizinle paylaşılır.
Burada önemli olan size özel ve yaşam tarzınıza uygun beslenme programının oluşturulmasıdır.

Ne Kadar Sürede İdeal Kiloma Ulaşacağım? 
Hedef kiloya ulaşılabilme süresi; danışanın yaşı, cinsiyeti, sağlık durumu, vücut kompozisyonu ve beslenme programına uyumuna göre değişmektedir. Programa başlandıktan sonra haftalık kontrolleriniz sırasında vücut analizleriniz tekrarlanır. Vücut ağırlığınız ve vücut kompozisyonunuzdaki değişikliklere göre beslenme ve egzersiz programınızda gerekli değişiklikler yapılır.

İdeal Kiloma Ulaşmamın Sonrasında Kilo Kontrolüm Nasıl Sağlanır? 
Kilo verme programımız ile hedef kilonuza ulaştıktan sonra 1 aylık kilo koruma programına alınırsınız. Bu programla verdiğiniz kiloları geri almanız önlenerek ideal kilonuzda kalmanız sağlanır. Bu dönemde beslenme programınızın kalorisi yavaş yavaş artırılır. Tüm yiyeceklerden yiyebileceğiniz ve ömür boyu uygulayabileceğiniz bir yaşam şekli düzenlemesi yapılır. .

1 Aylık Beslenme Programında Neler Var?
Diyetisyen Renan Güneş 1 aylık Beslenme Programında, 1 seans ilk beslenme eğitimi, 3 seans kontrol ve her görüşmede vücut kompozisyon analizi yer almaktadır. Görüşmeler haftalık yapılmaktadır. Bu programda haftalık görüşmeler, uzaktan gelen danışanlarımız için 15 günde bir planlanabilmektedir.

Ödeme Şekli Nasıl ?
1 Aylık Beslenme Programı Ödemesi nakit olarak ilk beslenme eğitimi öncesi yapılmaktadır.

Çalışma Stilimiz